Komentāri

Politiskais nihilisms; nekaunība – tādi un vēl citi epiteti izskanējuši sociālajos tīklos pēc tam, kad Jūrmalas mēra amatā atkārtoti ievēlēts Gatis Truksnis, kurš tiek turēts aizdomās par nelikumīgu partijas finansēšanu. Turklāt šobrīd nav īsti skaidrības, vai Truksnis ir vai nav izslēgts no Latvijas Zaļās partijas (LZP) – valdē par to nav vienprātības.

Par to, vai Truksnis ir vai nav izslēgts no LZP – valdē nav vienotības par juridiskām niansēm, stāsta Līdaka. Piemēram, LZP priekšsēdētājs Edgars Tavars uzskata, ka Truksnis nav izslēgts. Līdaka pauda apņēmību, LZP valde ir gatava sanākt atkārtoti un lemt par viņa izslēgšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat LZP līdzpriekšsēdētājs sarunā ar 900 sekundēm pieļāva, ka Truksnis savā amatā ilgi nepaliks – Jūrmalas domē ir nestabils vairākums un ir iespējams būt, ka varas mēri mainīsies regulāri.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl