1 komentārs

Viens no riskiem ir viltus ziņu izplatība, ko esot grūti ierobežot un kontrolēt, intervijā “900 sekundēm” sacīja Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētāja Inese Lībiņa-Egnere.

Jau iepriekš izskanējušas bažas, ka gaidāmajās Saeimas vēlēšanās cīņā iesaistīsies Krievijas mediji, kā arī Kremļa aģenti. “Šāds risks tiešām ir ļoti reāls, jo to ir parādījušas nesenās citu valstu vēlēšanas, ka no ārpuses ietekmētas, ka Kremļa mēģinājumi ir bijuši. Mūsu drošības iestādes, protams, ka mācās no tā, ko ir darījušas citas valstis. Mums ir vēl nedaudz laika, lai varbūt atrastu kaut kādu savu pieeju šim jautājumam. Bet visnotaļ pateikt, ka mēs esam pilnībā gatavi, mēs to nevaram,” uzsver Lībiņa-Egnere.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēl viens būtisks apstāklis ir informatīvās telpas sadalījums. Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētāja atzīst, ka vienīgais variants ir skaidrot un izglītot savus vēlētājus. Arī kiberdrošība esot viens no aktuālajiem un karstajiem tematiem, kam šogad paredzēts palielināts finansējums. Tomēr, salīdzinot ar citu valstu rocību, sāpīgākais esot speciālistu trūkums.

Lībiņa-Egnere komentē arī Krievijā apdraudētos demokrātijas pamatprincipus, Saeimas Nacionālās drošības komisijas darbu un Jāņa Maizīša atkārtotu ievēlēšanu Satversmes aizsardzības biroja vadītāja amatā.

Intervija ar Inesi Lībiņu-Egneri

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl