Lembergs: ZZS politiķiem vēl jātrenējas, lai kļūtu par premjera kandidātiem

Komentāri

Ventspils mērs Aivars Lembergs ir pārliecināts, ka “Zaļo un zemnieku savienībā” esošie politiķi vēl nav gana spēcīgi, lai ieņemtu Latvijas Ministru prezidenta amatu.

A. Lemberga vadītā partija “Latvijai un Ventspilij” pirmdien, 4. augustā, parakstīs vienošanos ar “Zaļo un zemnieku savienību” par turpmāko sadarbību 12. Saeimas pilnvaru laikā. Līdzīga vienošanās tika slēgta arī pirms pagājušajām vēlēšanām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl