Lembergs un Lūsis: VARAM nav naudīgā ministrija

Komentāri

”Naudīgā ministrija” ir tikai viena – tā ir Finanšu ministrija, savukārt Vides aizsardzības un reģionālajā ministrijā (VARAM) naudas nav, uzskata Zaļo un zemnieku savienības lokomotīve Aivars Lembergs.

Līdzīgās domās ir arī Nacionālās apvienības ģenerālsekretārs Aigars Lūsis, kurš sacīja ”kādreiz VARAM bija nauda”. Savukārt laikā, kad valdības vadīšanu pārņēma Laimdota Straujuma, VARAM ”bija vienas vienīgas problēmas, nevis nauda, un ar lielām bažām tika domāts, ko tur darīt”. Haoss VARAM radās pēc Edmunda Sprūdža būšanas vides aizsardzības un reģionālās ministrija amatā, uzskata A. Lūsis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valdošā koalīcija divas nedēļas nespēj vienoties par amatu sadali gan valdībā, gan Saeimā, gan pārējā valsts pārvaldē. Publiski ir izskanējis, ka viens no lielākajiem klupšanas akmeņiem ir VARAM, jo uz tās vadību pretendē gan Nacionālā apvienība, gan Zaļo un zemnieku savienība.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl