Lembergs publiski “uzbrauc” Kaimiņam un ironizē par aktieru algām

5 komentāri
Lembergs publiski “uzbrauc” Kaimiņam un ironizē par aktieru algām
Foto: LETA

Par oligarhu dēvētais politiķis Aivars Lembergs savā video uzrunā veltījis neglaimojošus vārdus bijušajam Nacionālā teātra aktierim un tagadējam Saeimas deputātam Artusam Kaimiņam, ironizējot arī par skatuves mākslinieku mazo atalgojumu.

Šur tur izskanējušo viedokli, ka deputātiem būtu jāstrādā par minimālo algu, Lembergs nodēvējis par populismu. Komentējot šo jautājumu, viņš veltīja kritiskus vārdus Saeimas deputāta Kaimiņa virzienā.

“A, kurš tur ies strādāt, ja nevarēs nodrošināt ģimeni? Tad nebrīnieties, ka viņi tur  zilus brīnumus brīžiem dara. Visādi “plenderi” tiek ievēlēti, kas vispār sev maizi tur nevar nopelnīt. Kaut kāds Kaimiņš, vai kā viņu tur sauca… Viņam tā ir milzu alga. Ko viņš kā aktieris nopelna? 500 eiro? Minimālo algu? A tagad viņš saņem, to, to, piemaksu. Viņš kādu pusotru tūkstoti nopelna. Kings!” tā izteicies Lembergs.

Artuss Kaimiņš un Aivars Lembergs:

Jāpiebilst, ka starp Lembergu un Kaimiņu jau iepriekš ir novērotas domstarpības. Latvijas Reģionu apvienību pārstāvošais deputāts savā video blogā Suņu Būda nav vairījies kritizēt Ventspils pusē mītošo politiķi un, satiekot viņu klātienē, ir uzdevis neērtus jautājumus, pēcāk publiskojot video sarunu sava bloga Youtube kanālā.

Skaties video:

Kaimiņš satiek Lembergu pie Saeimas:

5 komentāri