Lembergs arī pērn saglabājis populārākās amatpersonas titulu

1 komentārs
Lembergs arī pērn saglabājis populārākās amatpersonas titulu
FOTO: LETA

No Latvijas politiķiem popularitātes reitings visstraujāk audzis Saeimas deputātam Ingmāram Līdakam (ZZS), tomēr visaugstāko reitingu saglabājis Ventspils mērs Aivars Lembergs Latvijai un Ventspilij, liecina tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS aptauja, kas veikta pēc laikraksta Neatkarīgā pasūtījuma.

Kā raksta Neatkarīgā, kopumā no reitinga secināms, ka “amatpersonām netiek piedoti nedz skandāli, nedz šokējoši paziņojumi un katram politiķim, kuram pērn gadījies nopietni paklupt, tas nekavējoties ir atspoguļojies popularitātes reitingos”.

Tai pašā laikā Neatkarīgā norāda, ka “neraugoties uz tiesvedību un citām politiskajām peripetijām, Ventspils mērs Aivars Lembergs jau ilgstoši atzīts par populārāko amatpersonu valstī”.

Saskaņā ar minēto aptauju Lemberga popularitātes reitings pērn bijis 52,4, bet aiz viņa ierindojas Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC) ar popularitātes reitingu 33,1. Arī Rīgas mēra reitings pagājušajā gadā ir audzis. Trešajā vietā popularitātes ziņā ierindojies Līdaka, kura reitings pēdējā gada laikā audzis no 12,6 līdz 32,3.

Vairāk skaties pievienotajā video!

1 komentārs