“Latvijas Reģionu Apvienība” pieprasa labklājības ministra Gata Eglīša demisju

15 komentāri

“Latvijas Reģionu Apvienības” valde 6.jūnijā pieprasījusi Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam (JV) nekavējoties atbrīvot no amata labklājības ministru Gati Eglīti (JKP) par amatpersonas necienīgu, demokrātiju un tiesiskumu apdraudošu rīcību.

Gatis Eglītis sociālajā tīklā “Twitter” publicējis apgalvojumu no kura izriet, ka neskatoties uz vēlētāju izdarīto izvēli, valsts un Eiropas fondu līdzekļi turpmāk būs pieejamas tikai tām ”savām” pašvaldībām, kurās pie varas ir valdības koalīcijas partijas.

Lasi vēl – JKP politiķis saņem kritiku par izteikumiem, ka Eiropas fondu sadalē ”primāri rūpēsies par savām pašvaldībām”

LRA valde uzskata, ka šādi izteikumi ir kategoriski nepieņemami un liecina par Gata Eglīša pilnīgu izpratnes trūkumu par valsts funkcijām, demokrātiju un tiesiskumu. Cilvēks ar šādiem uzskatiem nav cienīgs ieņemt tik augstu amata vietu valdībā, kuras uzdevums ir rūpēties par visas Latvijas iedzīvotāju labklājību un visu novadu attīstības iespējām.

”Sarūgtinājumā par savas partijas vājajiem rezultātiem vēlēšanās, Gatis Eglītis ir pateicis to ko patiesībā domā. Par valsti, kurā cilvēkus vajag dalīt savējos un svešos, politiski pareizos un nepareizos. Savējos apbalvot, svešos sodīt. Tādā totalitārā domāšanā balstītu rīcību mēs visā krāšņumā redzam kaimiņvalstī Baltkrievijā. Demokrātiskā Latvijā tādām idejām un politiķiem nav vietas,” savu neapmierinātību pauž LRA valdes priekšsēdētājs Edvards Smiltēns.

15 komentāri