Komentāri
Latvijas prezidentu Norvēģijā uzņem ar krāšņu parādi
Foto avots: Hans Majestet Kongens Garde

Latvijas Valsts prezidenta Andra Bērziņa delegācijai viesojoties Norvēģijā, norvēģi prezidentu sagaida ar krāšņu parādi.

Pēc Viņa Majestātes Norvēģijas karaļa Haralda V uzaicinājuma valsts vizītē Norvēģijas Karalistē 18. un 19. martā viesojas Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties krāšņos foto!

Valsts prezidenta delegācijā uz Norvēģiju devies arī aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis un Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Raimonds Graube.

Vizītes laikā Valsts prezidents Andris Bērziņš tikās ar Norvēģijas parlamenta Stūrtinga (Storting) priekšsēdētāju Olemiku Tommesenu (Olemic Thommessen), Norvēģijas premjerministri Ernu Sūlbergu (Erna Solberg), kā arī plānota tikšanās ar Norvēģijas latviešu kopienu.

Prezidents un Norvēģijas karalis piedalīsies Latvijas-Norvēģijas biznesa forumā, kā arī seminārā par sadarbību drošības un aizsardzības politikas jomā.

”Tikko notikušajā sarunā ar premjerministres kundzi apspriedām mūsu valstu divpusējās attiecības gan politiskās, gan ekonomiskās sadarbības jomā, gan arī visos būtiskajos starptautiskajos jautājumos,” pauda Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Viņš arī atgādināja, ka Latvijas un Norvēģijas ekonomisko attiecību dinamika liecina, ka to attīstība ir pozitīva un augoša. Norvēģija ir trešais lielākais Latvijas investors pēc ieguldījumu apjoma pamatkapitālā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl