Komentāri
Latvijas politiķi pārsteidz gan no tribīnes, gan intervijās! Visu laiku spilgtākie citāti!
Foto: Saeimas kanceleja

Saeimas deputāts Mārtiņš Bondars ar kurpes vicināšu no Saeimas tribīnes šo otrdien licis atsaukt atmiņā spilgtākās ainas no Latvijas politiķu dzīves. Portāls Skaties.lv apkopojis gan nesenākas, gan senākas Latvijas politiķu pērles, kas izskanējušas gan no Saeimas tribīnes, gan intervijās medijiem.

“Vilks paziņoja, ka Lapsas sūdzība par Zaķa pārkāpumu tiks izskatīta,” – šis citāts pieder bijušajam Ministru prezidentam Valdim Dombrovskim. Leģendārais teiciens “Kas es esmu?” – eksprezidentam Valdim Zatleram.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties vairāk šeit!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl