Komentāri
Latvijas pilsonību varētu piešķirt kā balvu par īpašiem nopelniem valsts labā
LETA

Par īpašiem nopelniem valsts labā Latvijā varētu piešķirt pilsonību – šādu lēmumu šodien, 15. oktobrī, varētu pieņemt Saeima.

Jautājums aktualizējies saistībā ar ukraini, pieccīņnieku Ruslanu Nakonečniju, kurš, pārstāvot Latviju Pasaules kausa pirmajā posmā, ieguva pirmo vietu Ēģiptē un citā posmā Minskā – 12. vietu. Sportists iepriekš deputātiem norādījis, ka vēlas iegūt Latvijas pilsonību un dzīvot šajā valstī. Viņš vēloties būt noderīgs, un akcentēja, ka viņam būs liels gods pārstāvēt Latviju augstākā līmeņa sacensībās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nakoņečnijs arī sniedzis ieskatu savā un ģimenes biogrāfijā, un pēc uzstāšanās izpelnījies atzinību par labajām latviešu valodas zināšanām.

Jāatgādina, ka 2013. gada nogalē Latvijas pilsonību par īpašiem nopelniem vēlējās iegūt arī pasaules šaha čempions un Krievijas opozīcijas politiķis Garijs Kasparovs, tomēr toreiz politiķu attieksme bija diezgan noraidoša. Jau pēc pāris mēnešiem viņš kļuva par Horvātijas pilsoni.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl