Komentāri

Latvijas prezidenta došanās uz Maskavu 9. maijā jāvērtē visas Eiropas Savienības interešu kontekstā, jo Latvijā šobrīd ir prezidējošā valsts, intervijā raidījumā 900 sekundees atzina Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja Inna Šteinbuka.

Foto: LETA

Foto: LETA

Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja Inna Šteinbuka:

Es uzskatu, ka ir ļoti svarīgi padomāt un ņemt vērā, ka Latvija tagad pārstāv Eiropu, un jebkura rīcība ir jāpieskaņo Eiropas klimatam. Mēs nevaram rīkoties tikai, ņemot vērā savas individuālās vēlmes. Viss ir jālīdzsvaro.

Skaties video!

Jau ziņojām, ka Krievija sākusi gatavoties vērienīgām svinībām, kas tiks rīkotas, pieminot 70. gadadienu kopš nacistiskās Vācijas sagrāves Otrajā pasaules karā. Uz Maskavā paredzēto ceremoniju vizītē Krievija uzaicinājusi arī Latvijas Valsts prezidentu Bērziņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Starp Maskavas uzaicinātajiem viesiem ir gan ASV prezidents Baraks Obama, gan Ziemeļkorejas diktators Kims Čenuns.

Lietuvas un Igaunijas prezidenti jau šo ielūgumu noraidījuši, bet A. Bērziņš atbildi vēl nav devis.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl