“Latvijai EP ir jābūt pārstāvētai ar vienu skaidru proeiropeisku, demokrātisku piedāvājumu,” Ījabs skaidro, kāpēc iesaistījies politikā

0 Komentāru

Apvienības “Attīstībai/Par!” kandidāts uz Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās Ivars Ījabs sola cīnīties par Latvijas izaugsmi, drošību un Eiropas Savienības (ES) vērtībām.

Pēc pirmdienas “Attīstībai/Par!” lēmuma par viņa izvirzīšanu kandidēšanai EP vēlēšanās, politologs un Latvijas Universitātes (LU) asociētais profesors Ivars Ījabs otrdien savu motivāciju iesaistīties politikā skaidroja preses konferencē.

“Latvijai šajā parlamentā ir jābūt pārstāvētai ar vienu skaidru proeiropeisku, demokrātisku piedāvājumu, un tas ir tas iemesls, kāpēc šo lēmumu esmu pieņēmis. Latvijas interesēs ir cieši integrēta un demokrātiska Eiropa, nevis kaut kādu autoritāru feodālo valstiņu apkopojums,” norādīja Ījabs.

Ījabs kandidē tieši no liberāļu apvienības “Attīstībai/Par!”, jo šis politiskais spēks viņu uzrunājis, un tajā politologam esot visvairāk domubiedru.

Jau vēstīts, ka politologs Ījabs paziņojis par došanos politikā un kandidēs Eiropas Parlamenta vēlēšanās no ”Attīstībai/Par!” saraksta. 

0 Komentāru