Latvijā veidos īpašu programmu skolotāju sagatavošanai; pedagoģisko kvalifikāciju varēs iegūt gada laikā

Lai rosinātu jaunu profesionāļu kļūšanu par skolotājiem, valdība apstiprinājusi vēl nebijušu pedagogu sagatavošanas programmu.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Skolotājs

  Skolotājs

  Tas viss ir sīkums, ko rakstāt! Galvenais ir tas, ka 1,3 miljoni aizies komunikācijai... tas ir... kaut kur...
 • doremi

  doremi

  Kāpēc gadu? Pietiks ar divu nedēļu kursiem. Sarakstiet fiktīvos kredītpunktus , un - uz priekšu. Arī naudu ietaupīsiet.
 • Zigis L
 • S

  S

  Vai nav kārtējā darbības imitācija?Pašvaldību reforma nav pat kārtīgi sākusies, nekas nav skaidrs par skolām, neviens nezina, cik skolotāji ir, ko darīs pēc skolu slēgšanām,vai iespējams strādāt citur.Samusinas tagad jaunos, piesolīs debesmannu, viens otrs aizies no tagadējā darba un paliks pie sasistas siles, būs jaunas vēlēšanas, jauns ministrs ar citu domāšanu(varbūt beidzot sāks domāt), jaunie varēs iet, no kurienes nākuši.Vairs neticu šai ministrei.
 • Pele

  Pele

  Es gribu redzēt to programmētāju, kas ar 10 gadu pieredzi gribēs strādāt skola!
 • Rita Panfilova
 • Kaspars Vitols

  Kaspars Vitols

  ar gadu jau pietiek lai iemaciitos to ka siikiem suudiem ir visas tiesiibas un skolotajam ir jabut klusam un mazam, jo vecaaki nav spejigi berniem pieklajibu iemacit
 • Svešinieks

  Svešinieks

  Tagad jāsāk Domāt ! Latvijā par tradīciju jau kļuvusi skolu Optimizācija , jo Valdības izdalītā nauda ir par mazu , lai uzturētu esošās skolas ar samazinātu skolnieku skaitu . Pedagogi prasa lielākus atalgojumus , bet naudas valdībai Nav un prasītājiem jāgaida , kad optimizēsies arī optimizēto skolu pedagogi , jo varbūt tad būs iespējams uz optimizēto pedagogu rēķina palielināt palikušo skolotāju atalgojumus , varbūtās ? :) Bet ! , kāpēc jārosina Augstskolu beigušu medicīnas profesionāli , arhitektu , vai mūziķi klūt par literatūras , vai fizkultūras pedagogu , ja tik daudz skolu slēgtas un tātad arī skolotāji ir it kā rezervē ?! Varbūt tas viss , kā rotācijas sistēma no Ministrijas paraugiem nāk , lai ikkatrs jaunais Speciālists jebkurā situācijā varētu būt jebkuras profesijas profesionālis ?! Tur , augšā jau tā ir . No vienas vietas uz otru un visur darbojas . Nav svarīgs rezultāts , jo galvenais - Ir Piedalīties !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!