Latvijā jāatstāj tikai labākās skolas, partijas “Par” kongresā aicina Golubeva

3 komentāri
Latvijā jāatstāj tikai labākās skolas, partijas “Par” kongresā aicina Golubeva

Notiek partijas “Kustība “Par!”” programmas konference “Pārstartē Latviju”, kurā aicināti piedalīties biedri, aktīvie domubiedri. Tajā tika gan pausts, ka Latvijā jāatstāj tikai labākās skolas, gan tas, ka skolās pasniegs tikai labākie pedagogi.

Politikas analītiķe Marija Golubeva, kas ievēlēta arī kustības valdē, pauda, ka Latvijā vispār ir jāatstāj tikai spēcīgākās skolas.

Konferencē pirmo reizi tika prezentētas būtiskākās topošās programmas iniciatīvas un tās tiks apspriestas dažādu jomu darbnīcās. Tajā piedalījās arī “Vienotības” pārstāvji Aleksejs Loskutovs un Juris Viņķelis. Kopumā ieradās aptuveni simts cilvēki. Interesanti, ka arī slavenais “ballīšu bomzis” bija ieradies pasākumā.

TOP komentāri

  • Juris
    +5 +5 0

    Juris

    Jau tā puse latvijas skolu ir reorganizētas - jeb vienkāršiem vārdiem latviski SLĒGTAS un nu kārtējais ES pakalpiņš kliedz lai iekonomētu līdzekļus uzblīdušajam birokrātu aprātam slēdz tās nedaudzās skolas, kas IZDZĪVOJA ārpus Rīgas robežām. Man personīgi kauns par mūsu vadītājiem, kas pieļauj masveida iedzīvotāju bēgšanu(jo neviens nevēlas būt deģenerāts bez izglītības) un dabas resursu izzagšanu.
  • Labākais
  • bo

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl