Latvijā jāatstāj tikai labākās skolas, partijas “Par” kongresā aicina Golubeva

3 komentāri

Notiek partijas “Kustība “Par!”” programmas konference “Pārstartē Latviju”, kurā aicināti piedalīties biedri, aktīvie domubiedri. Tajā tika gan pausts, ka Latvijā jāatstāj tikai labākās skolas, gan tas, ka skolās pasniegs tikai labākie pedagogi.

Politikas analītiķe Marija Golubeva, kas ievēlēta arī kustības valdē, pauda, ka Latvijā vispār ir jāatstāj tikai spēcīgākās skolas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Konferencē pirmo reizi tika prezentētas būtiskākās topošās programmas iniciatīvas un tās tiks apspriestas dažādu jomu darbnīcās. Tajā piedalījās arī “Vienotības” pārstāvji Aleksejs Loskutovs un Juris Viņķelis. Kopumā ieradās aptuveni simts cilvēki. Interesanti, ka arī slavenais “ballīšu bomzis” bija ieradies pasākumā.

TOP komentāri

  • Juris
    +5 +5 0

    Juris

    Jau tā puse latvijas skolu ir reorganizētas - jeb vienkāršiem vārdiem latviski SLĒGTAS un nu kārtējais ES pakalpiņš kliedz lai iekonomētu līdzekļus uzblīdušajam birokrātu aprātam slēdz tās nedaudzās skolas, kas IZDZĪVOJA ārpus Rīgas robežām. Man personīgi kauns par mūsu vadītājiem, kas pieļauj masveida iedzīvotāju bēgšanu(jo neviens nevēlas būt deģenerāts bez izglītības) un dabas resursu izzagšanu.
  • Labākais
  • bo

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl