Latvijā ir jāsakārto statuss cilvēkiem, kas te imigrējuši Padomju Savienības laikā – uzskata 67% iedzīvotāju

3 komentāri

Par nepilsoņiem kļuva tie iedzīvotāji un viņu pēcteči, kuri Latvijā ieradās padomju okupācijas laikā un mūsu valstī palika pēc neatkarības atgūšanas. Lielā nepilsoņu skaita problēma apspriesta arī Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa vadītajā Latvijas Simtgades padomē, bet kāds ir sabiedrības viedoklis?

Vairākums jeb 67% uzskata, ka jautājumam par nepilsoņu statusa sakārtošanu šobrīd ir jābūt Latvijas politiķu dienaskārtībā. 27% domā, ka patlaban šī problēma jārisina nav, bet 6% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi šajā jautājumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņots, ka premjerministrs Māris Kučinskis 900 sekundēs sacīja, ka jautājums ir jārisina, taču pilsonība arī nav tā lieta, ar ko vajadzētu kādam uzbāzties.

Video

TOP komentāri

 • SO.
  0 0 0

  SO.

  Ja cilvēks 25 gadu laikā nav sapratis, ka viņš dzīvo Latvijā, nevis PSRS, ar varu nepiespiedīs, nelidzēs nekādi likumi un lēmumi.Un vai valstij vajadzīgi nedomājoši indivīdi?
 • latviete
  0 0 0

  latviete

  Ja valdība pieņems šādu lēmumu, tas būs kā spļāviens latvietim dvēselē. Un atlikušajiem latviešiem, kas vēl patriotiski cīnās par Latviju, būs jābrauc prom, jo līdz brīdim, kad Latvijas vairs nebūs ilgi nebūs jāgaida. Gribu redzēt, vai tiešām valdībai būs uzpļaut Latvijas neatkarībai un latviešu tautai.
 • kresiite
  0 0 0

  kresiite

  Pilsonību var piešķirt tikai tiem cilvēkiem, kas izrāda vēlmi to tiešām iegūt! Tāpat dāvāt nevar! Es kā vāciete pēc tautības, arī man nācās iegūt pilsonību, lai gan dzīvojam šeit jau trijās paaudzēs! Tā ir goda lieta!
  Nevar piešķirt pilsonību, kas skraida ar Georga lentītēm. Ne jau tāpēc, ka lentītei būtu kāda vaina, bet tāpēc, ka viņi pat nesaprot, kas ir Georga lentīte, neizprot tās vēsturi un nozīmi.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl