3 komentāri

Par nepilsoņiem kļuva tie iedzīvotāji un viņu pēcteči, kuri Latvijā ieradās padomju okupācijas laikā un mūsu valstī palika pēc neatkarības atgūšanas. Lielā nepilsoņu skaita problēma apspriesta arī Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa vadītajā Latvijas Simtgades padomē, bet kāds ir sabiedrības viedoklis?

Vairākums jeb 67% uzskata, ka jautājumam par nepilsoņu statusa sakārtošanu šobrīd ir jābūt Latvijas politiķu dienaskārtībā. 27% domā, ka patlaban šī problēma jārisina nav, bet 6% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi šajā jautājumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņots, ka premjerministrs Māris Kučinskis 900 sekundēs sacīja, ka jautājums ir jārisina, taču pilsonība arī nav tā lieta, ar ko vajadzētu kādam uzbāzties.

Video

TOP komentāri

 • SO.
  0 0 0

  SO.

  Ja cilvēks 25 gadu laikā nav sapratis, ka viņš dzīvo Latvijā, nevis PSRS, ar varu nepiespiedīs, nelidzēs nekādi likumi un lēmumi.Un vai valstij vajadzīgi nedomājoši indivīdi?
 • latviete
  0 0 0

  latviete

  Ja valdība pieņems šādu lēmumu, tas būs kā spļāviens latvietim dvēselē. Un atlikušajiem latviešiem, kas vēl patriotiski cīnās par Latviju, būs jābrauc prom, jo līdz brīdim, kad Latvijas vairs nebūs ilgi nebūs jāgaida. Gribu redzēt, vai tiešām valdībai būs uzpļaut Latvijas neatkarībai un latviešu tautai.
 • kresiite
  0 0 0

  kresiite

  Pilsonību var piešķirt tikai tiem cilvēkiem, kas izrāda vēlmi to tiešām iegūt! Tāpat dāvāt nevar! Es kā vāciete pēc tautības, arī man nācās iegūt pilsonību, lai gan dzīvojam šeit jau trijās paaudzēs! Tā ir goda lieta!
  Nevar piešķirt pilsonību, kas skraida ar Georga lentītēm. Ne jau tāpēc, ka lentītei būtu kāda vaina, bet tāpēc, ka viņi pat nesaprot, kas ir Georga lentīte, neizprot tās vēsturi un nozīmi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl