Latvijā ieradušies Eiropas politikas dūži

Komentāri
Latvijā ieradušies Eiropas politikas dūži
Ministru prezidente Laimdota Straujuma un Eiropas Komisijas prezidents Žans Klods Junkers Latvijas Nacionālajā bibliotēkā pirms Latvijas valdības un Eiropas Komisijas komisāru sanāksmes, kuras laikā tiks pārrunāta Latvijas prezidentūras programma un prioritātes. (Foto: LETA)

Rīgā ir ieradusies visa Eiropas Savienības vadība, lai oficiāli atklātu Latvijas prezidentūru Eiropas Savienības Padomē.

Svinīgais pasākums notiks šovakar Latvijas Nacionālajā operā.

Prezidentūras atklāšanā piedalās visa Eiropas Komisija tās prezidenta Žana Kloda Junkera vadībā, kā arī Eiropadomes prezidents Donalds Tusks.

Patlaban Latvijas Nacionālajā bibliotēkā ministri ar Eiropas Savienības komisāriem diskutē par Latvijas prezidentūras programmu un prioritātēm.

Sākoties prezidentūrai, Briseles augstāko amatpersonu ierašanās prezidējošajā valstī ir ierasta prakse, lai klātienē tiktu apspriesta darba kārtība nākamajam pusgadam.

Šodienas notikumus gan ir aizēnojis vakardienas terora akts Francijā. Pirms sanāksmēm ar klusuma brīdi tiek pieminēti satīriskā žurnāla Charlie Hebdo redakcijā 12 nogalinātie cilvēki.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl