Latvijā ieradušies Eiropas politikas dūži

0 Komentāru
Latvijā ieradušies Eiropas politikas dūži
Ministru prezidente Laimdota Straujuma un Eiropas Komisijas prezidents Žans Klods Junkers Latvijas Nacionālajā bibliotēkā pirms Latvijas valdības un Eiropas Komisijas komisāru sanāksmes, kuras laikā tiks pārrunāta Latvijas prezidentūras programma un prioritātes. (Foto: LETA)

Rīgā ir ieradusies visa Eiropas Savienības vadība, lai oficiāli atklātu Latvijas prezidentūru Eiropas Savienības Padomē.

Svinīgais pasākums notiks šovakar Latvijas Nacionālajā operā.

Prezidentūras atklāšanā piedalās visa Eiropas Komisija tās prezidenta Žana Kloda Junkera vadībā, kā arī Eiropadomes prezidents Donalds Tusks.

Patlaban Latvijas Nacionālajā bibliotēkā ministri ar Eiropas Savienības komisāriem diskutē par Latvijas prezidentūras programmu un prioritātēm.

Sākoties prezidentūrai, Briseles augstāko amatpersonu ierašanās prezidējošajā valstī ir ierasta prakse, lai klātienē tiktu apspriesta darba kārtība nākamajam pusgadam.

Šodienas notikumus gan ir aizēnojis vakardienas terora akts Francijā. Pirms sanāksmēm ar klusuma brīdi tiek pieminēti satīriskā žurnāla Charlie Hebdo redakcijā 12 nogalinātie cilvēki.

0 Komentāru