Komentāri
Latvijā ieradusies pretrunīgi vērtētā viceprezidente Mogerīni
Foto: Lāsma Grundule, LNT Ziņas

Latvijā ceturtdien ieradusies pretrunīgi vērtētā Eiropas Komisijas viceprezidente Federika Mogerīni, kura ir arī Eiropas Savienības (ES) Augstā pārstāve ārlietās un drošības politikas jautājumos.

Latvija ir viena no pirmajām valstīm, ko F. Mogerīni apmeklēs pēc stāšanās amatā 1. novembrī.

Galvenais sarunu temats ar Latvijas amatpersonām būs par Latvijas prezidentūru ES Padomē, kas sāksies pēc pusotra mēneša.

Jāatgādina, ka jūlijā Austrumeiropas valstis noraidīja Mogerīni kandidatūru augstajam amatam, izsakot bažas, ka Itālijas izvirzītā kandidāte ir pārāk labvēlīgi noskaņota pret Krieviju. Apsūdzību centrā bija arī Mogerīni brauciens jūlijā uz Maskavu, kur viņa tikās ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, lai spriestu par gāzesvada South Stream projektu. Pa gāzes vadu Krievijas dabasgāze tiktu piegādāta Eiropai.

Vēlāk, kad Mogerīni tomēr ievēlēja amatā, Latvijas premjerministre Laimdota Straujuma atzina, ka tas bijis kompromiss, lai arī Latvijai tiktu ietekmīgs amats Briselē.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl