Komentāri
Latvijā ieradīsies Igaunijas un Lielbritānijas ārlietu ministri
Foto: AFP/LETA

Trešdien savā pirmajā vizītē Latvijā ieradīsies Igaunijas jaunā ārlietu ministre Keita Pentusa-Rosimannusa, kā arī Lielbritānijas ārlietu ministrs Filips Hamonds.

F. Hamonds tiksies ar Latvijas ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču. Vizītes laikā plānots pārrunāt Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē prioritātes, kā arī ES Austrumu partnerību, situāciju drošības jomā un notikumus Ukrainā, kā arī ekonomisko sadarbību starp Latviju un Lielbritāniju. F. Hamonds tiksies arī ar Latvijas prezidentu Andri Bērziņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt tikšanās laikā ar Igaunijas pārstāvi tiek plānots pārrunāt abu valstu divpusējo attiecību un ekonomiskās sadarbības jautājumus, kā arī gatavošanos Latvijas prezidentūrai Eiropas Savienības (ES) Padomē, tostarp arī Austrumu partnerības plānoto samitu Rīgā.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl