6 komentāri
Latvijā dibināta jauna partija – Gods kalpot Latvijai, kas sola uzņemt tikai kristīgus bēgļus
TV3 Ziņas

Latvijā dibināta jauna partija – Gods kalpot Latvijai, par kuras priekšsēdētāju ievēlēts Andrejs Požarnovs. Partijas dibināšanas kongress sestdien, 27. februārī, iesākās ar lūgšanām, un viens no jaunā politiskā spēka solījumiem ir Latvijā uzņemt tikai kristīgus bēgļus, no partijas dibināšanas kongresa ziņo TV3 korespondents Aigars Lazdiņš.

Kopumā sanāksmē ir piedalījusies jeb notariāli tika apstiprināta 365 delegātu dalība, un par partijas nodibināšanu nobalsoja 227. Pārējie balsošanas laikā “dzēruši kafiju”, tā izteicās pats Požarnovs.

Jaunā partija dibināta, par pamatu ņemot iepriekš darbojošos biedrību ar tādu pašu nosaukumu.

Plašāk par šo tematu – lasi turpmāk Skaties.lv kā arī skaties arī šā vakara TV3 Ziņās!

Foto no partijas dibināšanas kongresa:

TOP komentāri

 • ...-> omītēm
  +1 +1 0

  ...-> omītēm

  Vajadzētu Saemai pieņemt likumu, ka cilvēki ar nelatvisku uzvārdu nedrīkstētu būt Latvijas patrioti. Pretējā gadījumā mums omītēm, kas par cilvēku spriež tikai pēc uzvārda, galvā rodas putra un haoss un mēs vairs neko nesaprotam.
 • Marija
  0 0 0

  Marija

  Lūdzu, tikai ne šādu partiju! Tā vietā lai veicinātu Latvijas attīstību un mazinātu korupciju galvenais fokuss ir uz bēgļiem kas būs mazāk kā viens procents no iedzīvotājiem Latvija.
 • Zane

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl