Latvijā arī turpmāk jārēķinās ar lauku skolu slēgšanu, saka Šadurskis

Komentāri

Latvijā arī turpmāk ir jārēķinās ar skolu skaita samazināšanu, tā intervijā raidījumā 900 sekundes sacīja Kārlis Šadurskis, kurš nākamajā valdībā varētu ieņemt izglītības un zinātnes ministra amatu.

Viņš sacīja, ka pēc skolu slēgšanas ietaupītie līdzekļi paliks izglītības sistēmā. Taču patlaban Latvijā ir liels mazo skolu skaits, kas ir saistīts ar nelielo iedzīvotāju blīvumu lauku reģionos. Piemēram, pie novadu robežām redzamas pustukšas skolas, un, ja divas tādas atrodas netālu viena no otras, tās iespējams apvienot. Savukārt jāsaglabā būtu izglītības iestādes vecuma posmā no pirmās līdz ceturtajai klasei, lai mazajiem bērniem skolas būtu pēc iespējas tuvāk mājām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat Šadurskis intervijā 900 sekundes norādīja, – “es noteikti neesmu revolucionārs”, un līdz ar to viņš pauda, ka reformas nav gaidāmas arī izglītības jomā, ja viņš tiks apstiprināts izglītības un zinātnes ministra amatam.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl