Komentāri

“Latvijā trūkst politiskās gribas un valsts izpildvaras intereses sakārtot lobēšanas jomu,” intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” norādīja Tiesiskās vides pilnveides komisijas priekšsēdētājs Aivars Endziņš.

 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Aivars Endziņš
Tiesiskās vides pilnveides komisijas priekšsēdētājs

Pēdējo gadu laikā prezidents ir Saeimai atgriezis atpakaļ četrus likumprojektus, nesen bija piektais saistībā ar alus pildīšanu plastmasas pudelēs aizliegumu. Skaidrs, ka šeit neapšaubāmi izpaudās alus ražotāju ietekme un lobisms uz deputātiem.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl