Komentāri

Latgalē līdz šim vēlētāju aktivitāte ir viszemākā. LNT Ziņas gan novēroja, ka, piemēram, Ilūkstes iecirknī arī veidojās rindas un iecirkņa darbinieki bija pat nedaudz pārsteigti par iedzīvotāju lielo interesi par vēlēšanām.

“Svarīgākais man bija cilvēku personības, kas ir parādījuši sevi darbos, nevis solījumos, tika arī plusi likti un daudz svītroti,” norāda Milda, Ilūkstes novada iedzīvotāja.

 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Vienalga piemānīs. Esmu pārliecināts par 99%, ka apmānīs. Nu, ir vismaz viena procenta iespējamība, ka kāds kaut ko izdarīs,” skeptisks ir kāds krieviski runājošs Ilūkstes novada iedzīvotājs.

Tikmēr Sventes pagastā reizēm iecirknis bija pilnīgi tukšs un tā darbiniekiem nācās sēdēt bezdarbībā. Latgales iedzīvotāji pārsvarā atzīst, ka viņiem galvenās ir sociālās un ekonomiskās problēmas. Tāpēc no jaunās Saeimas galvenokārt cilvēki gaida, lai dzīve kļūtu labāka tieši ekonomiskajā ziņā. Lielākā daļa iedzīvotāju izvēli jau izdarījuši pirms tam, tāpēc ilgi vēlēšanu kabīnēs nekavējas.

“Sagaidu vismaz izaugsmi Latvijai, un, lai nebūtu, jāsaka tā, Latvijas pārdošana, vienalga, uz kuru pusi,” uzskata Līvānu novada iedzīvotājs Aivars.

Ilūkstes un Sventes iecirkņu vadītāji LNT Ziņām norādīja, ka lielu neskaidrību vēlētājiem nav bijis. Daži iedzīvotāji gan gribējuši nobalsot ar identifikācijas kartēm, kas šajās vēlēšanās vēl nav atļauts, ja nav izņemta vēlētāja apliecība.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl