Komentāri

”Tur jau viss ir izlemts, kā būs tā būs, no mums jau vairāk nekas nav atkarīgs. Tīri palagi, garšīgas pusdienas – tā ir mana politika, tas man tuvāk pie sirds,” par to, ka ar savu balsi nav iespējams ietekmēt politiskos procesus Latvijā, pārliecināta rēzekniete Inese.

Tiesa gan, neilgi pirms vēlēšanām Latgalē biežāk manīti augsti viesi no Rīgas, kas, iespējams, dažus mēnešus pirms Saeimas vēlēšanām cenšas pārliecināt šī reģiona iedzīvotājus balsot par viņu partijām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rēzeknē sastaptie jaunieši žurnālistiem atzina, ka neseko līdzi notikumiem politikā, jo tas neesot interesanti un viņiem esot citas svarīgākas nodarbes, savukārt izvēli priekšā pateikšot gados vecākie tuvinieki. Vairāk, ko par gaidāmajām vēlēšanām domā paši latgalieši, uzziniet LNT Ziņu dienesta sagatavotajā sižetā!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl