Laimdota Straujuma lūgusi Vienotību nevirzīt viņas kandidatūru Valsts prezidentes amatam

6 komentāri

Lai arī iepriekš Valsts prezidenta amata kandidātu vidū izskanējis arī pašreizējās Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas vārds, viņa pati norādīja, ka šim amatam negrasās kandidēt.

Premjerministre pauda, ka ir lūgusi Vienotības valdi viņas kandidatūru nemaz neizskatīt. “Esmu pilnīgi skaidri pateikusi – manu kandidatūru, lūdzu, turpmāk neizskatīt,” sacīja Ministru prezidente.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jautāta par to, kurš cits cilvēks no pašreiz izskanējušiem Valsts prezidenta amata kandidātiem būtu cienīgs stāties augstajā amatā, L. Straujuma atbildēja, ka šim amatam būtu atbilstoši vairāki no izskanējušiem kandidātiem. Ministru prezidente akcentēja, ka pirms tam būtu nepieciešams noskaidrot sabiedrības viedokli par to, ar kādām īpašībām un prasmēm Latvijas iedzīvotāju vērtējumā būtu jābūt Valsts prezidentam.

“Es varu apliecināt, ka šobrīd nav vienošanās par kādu konkrētu personu Valsts prezidenta amatam. Līdz brīdim, kad tas notiks, būs diskusijas ar sabiedrību,” sacīja L. Straujuma.

Skaties video!

Līdz šim sabiedriskajā telpā izskanējuši vairāku personu, kas teorētiski varētu ieņemt Valsts prezidenta amatu, vārdi. Tie ir: Andris Bērziņš, Mārtiņš Bondars, Edgars Kramiņš, Egils Levits, Sandra Kalniete, Laimdota Straujuma, Māris Riekstiņš, Andris Piebalgs, Solvita Āboltiņa, Inguna Sudraba, Raimonds Graube, Jānis Kažociņš un Jānis Maizītis.

TOP komentāri

 • Iveta
  +3 +3 0

  Iveta

  Jaa, Kreituse butu laba kandidate, vismaz nebuutu jakaunas, un arii vizualais tels vinai ir.
 • Inese
 • jurisx
  +2 +2 0

  jurisx

  Vai tiešām vecā sieviete ir zaudējusi sajēgu, iedomājoties ,ka viņu varētu virzīt prezidenta amatam?

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl