4 komentāri

Pēc gada Saeimas vēlēšanas un pēdējā laikā daudz neveiksmju piedzīvojusī partija “Vienotība” mēģina atgūt savus vēlētājus. Popularitāti zaudējusī ilggadējā varas partija nolēmusi strādāt pie savu vērtību atjaunošanas. 

Sestdien sasauktajā Domes sēdē daudz diskutēts par godīgumu un ieceri panākt, lai vārdi saskanētu ar darbiem. Par vienu no vērtībām domnieki definēja spēju atzīt savas kļūdas. Šie un citi tikumi iekļuvuši vērtību sarakstā, kas kalpošot par pamatu atjaunotajai “Vienotības” programmai.

“Iepriekšējā ir uzrakstīta 2011.gadā un nav koriģēta ilgu laiku. Mēs vairāk esam koncentrējušies uz varas procesu, pašlaik vēlamies tikt skaidrībā ar partijas piedāvājumu,” saka “Vienotības” priekšsēdētājs Arvils Ašeradens.

“Mēs esam bijuši gan popularitātes virsotnē, gan šobrīd esam zaudējuši lielu daļu atbalsta. Mums šis ir atspēriena punkts. Mums ir jauna partijas vadība, mēs palīdzēsim ar idejām, atsvaidzināsim savu programmu,” norāda “Vienotības” Domes vadītājs Krišjānis Kariņš.

Pašlaik partijas vadītājam Ašeradenam nav skaidri definēts turpmākais politiskā spēka darbības virziens. Vispirms savs viedoklis esot jāsaka Vienotības biedriem un tikai tad, kopīgi, varēšot nonākt līdz rezultātam.

TOP komentāri

  • Andis Kazāks
    0 0 0

    Andis Kazāks

    Vai krāpnieku banda cer, ka Tauta tai piedos melus, izkrāptos miljardus, simtiem tūkstošus kas dēļ šiem lopiem pametuši dzimteni, varbūt aizmirsīsim Maximas traģēdiju kuru Dumjbrovskis veiksmīgi izmantoja lai pamestu posteni? Lopu partija.
  • Sintija Birina
  • Anda Zahovska
    0 0 0

    Anda Zahovska

    Varbuut vispirms iemaacieties pieklaajiibu un tikai tad komenteejiet.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl