3 komentāri

Portālā ManaBalss.lv sākta parakstu vākšana iniciatīvai ierobežot pašvaldību priekšsēdētāju pilnvaru termiņu. Iniciatīvas autori uzskata, ka vairākās Latvijas pilsētās viens cilvēks mēra krēslā atrodas pārāk ilgi, pat vairākas desmitgades, tāpēc atrašanās domes vadībā būtu jāierobežo uz astoņiem gadiem jeb diviem termiņiem.

Iniciatīvu grozīt likumu ”Par pašvaldībām”, nosakot limitu – 8 gadi, cik ilgi pašvaldības deputāts var ieņemt konkrētas domes priekšsēdētāja amatu, iesnieguši vairāki studenti, kuri uzskata, – lielo pilsētu mēri esot “aizsēdējušies” un būtu jāveicina jaunu politiķu nākšana pie varas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iniciatīvas autori sarēķinājuši, ka iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās nomainījās vien 33% pašvaldību vadītāju. Vienlaikus vēlētāju aktivitāte bija ļoti zema – mazāk nekā 50%. Tas liecinot, ka pienācis laiks mainīt iesūnojušo pašvaldību politiku Latvijā. Diemžēl pie varas esošās partijas to neuzskata par prioritāti.

Laiks pirms jūnijā gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām esot pats piemērotākais, lai mēģinātu savākt 10 tūkstošus pilsoņu parakstu, kurus vēlāk iesniegt Saeimā ar lūgumu mainīt esošo likumu.

TOP komentāri

 • Jēkabs Ščipčinskis
  +1 +1 0

  Jēkabs Ščipčinskis

  Skates.lv aizmirsa pievienot linku uz pašu iniciatīvu, šet būs ➡ bit.ly/ar2pietiks
 • Jantariks un Co
  0 0 0

  Jantariks un Co

  Esam daudzus gadus, infantīli atbalstījuši, brīvi iztirgotu, izshēmotu, aizbraukušu prom un izmirušu no nabadzības, vecuma un slimībām Latviju. No saviem principiem neatkāpsimies un tādēl, manabalss, var pūst stabulē ! Mēs, vienalga, šo likumprojektu neatbalstīsim. Variet vākt, ko Jūs vēlaties. Kaut sūdus Minnas govju kūtī... ha-ha-ha !!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl