Kūtris: cerams, deputātus nepārpirks citas partijas

Komentāri

Ingunas Sudrabas astoņos gados valsts kontrolieres amatā iegūtais poliskais kapitāls viņas izveidotajam politiskajam spēkam vēlēšanās ļāva cerēt uz lielāku vēlētāju atbalstu. Īpaši jau tāpēc, ka jaundibinātai partijai reitingi pēdējās nedēļas pat divkāršojās.

Foto: LETA”No sirds Latvijai” valdes loceklis  Ringolds Balodis:
Mēs cerējām uz labākiem rezultātiem, mēs jau plūcām laurus, cerot uz 10%, pašreiz ir 7%, ja tie piepildās, tā tomēr ir uzvara jaunai partija, kura ir dibināta tikai šogad.

Kā iemesli, kas traucēja Sudrabas partijai iegūt lielāku ietekmi parlamentā tiek piesauktas gan antikampaņas, gan arī pašu kļūdas. Izņemto līderi Sudrabu, partijai tā arī neizdevās sapulcināt pazīstamu un pieredzējušu līderu komandu. Piemēram, sarakstā Latgales apgabalā No sirds Latvijai kandidēja vien 16 cilvēki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

 

Foto: LETA”No sirds Latvijai” atbalstītājs  Normunds Rudēvičs:
Par maz laikam zināja, kurā partijā atrodas Sudrabas kundze. Maz informācijas, kaut vai mēs uz to strādājām, taču visi nezina, kurā partijā ir Sudrabas kundze. Tas laikam ir galvenais iemesls, kāpēc ir mazāka aktivitāte.

Un tagad izskatās, ka Sudrabas partijai valsis Saeimā būs jādejo vienai, jo neviena no koalīciju veidojošajām partijām to nav nosaukusi kā savu iespējamo sadarbības partneri.

 

Foto: LETA”No sirds Latvijai” deputāta kandidāts  Andris Priekulis:
Dievs nedod, ka mēs neaizmigtu opozīcijā un nedarītu neko, taču tas atkarīgs arī no pozīcijas , cik tā iesaista opozīciju.

 

Foto: LETA”No sirds Latvijai” deputāta kandidāts  Gunārs Kūtris:
Es ceru, ka partijā nebūs daudz tādu deputātu, kas parlamentā pārdosies un aizies uz citām partijām, tas var notikt tikai tas, ja partija izjūk kā tāda – mūsu partijai sākums tomēr nebija kā partijai, bet kā kustībai – tajā tomēr ir vairāk nekā 1000 biedru.

 

”No sirds Latvijai” deputāta kandidāts Arvīds Platers:
Man tā negribētos ticēt, ka viņai būs Zatlera partijas liktenis.

Par Sudrabas partijas ilgo mūžu gan ļauj šaubīties vairākas krīzes, ko tā piedzīvoja vēl līdz vēlēšanām. Neguvuši pārliecību par iespaidīgo ziedojumu naudas izcelsmi vairāki partijas biedri pameta No sirds Latvijai.

Nekā personīga: Jums nav šaubas par naudas izcelsmi partijā?
Arvīds Platers: Nav! Esmu par to daudz runājis ar Ingunu Sudrabu. Bet teiksim tā, ja viņa man stāstīja nepatiesību, tad es meloju pašlaik.

 

Foto: LETANekā personīga: Kā jums šķiet , vai ”No sirds Latvijai”  sagaidīs 13 Saeimu?
”No sirds Latvijai”  valdes priekšsēdētāja Ingūna Sudrba: Noteikti! Tas nav 1 dienas projekts, tikai, lai nokļūtu varā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl