“Kustība Par!” nobalso par apvienības veidošanu ar “Latvijas attīstībai” un “Izaugsmi”

0 Komentāru

Kā labāk startēt gaidāmajās Saeimas vēlēšanās, kongresā šodien diskutēja nesen dibinātā partija “Kustība Par!”.

Jaunais spēks pretendē uz šobrīd brīvo nišu parlamentā, proti, sociāli liberālu politiku. Saeimas vēlēšanās partija apņēmusies apliecināt, ka Latvijā tāda ir iespējama. Vēlēšanās, startēs partiju apvienība.

Pirms nedēļas politiskās apvienības dibināšanu un kopīga Saeimas vēlēšanu saraksta veidošanu ar “Kustību Par!” un partiju “Izaugsme” atbalstīja partija “Latvijas attīstībai”. Šodien līdzīgu lēmumu pieņēma “Par!” pārstāvji.

“Mēs esam piedāvājuši veidot politisko partiju apvienību. Tas ir kopīgs projekts, tā ir federācija. Tās nav mūsu partijas beigas, tas ir jauns sākums, tas ir nopietns pieteikums Latvijas politikā. Mūsu mērķis ir panākt, lai nākamajā Saeimā būtu pārstāvēta sociālā taisnīguma, vienotas valsts un modernas Eiropas idejas,” sacīja “Kustība Par!” valdes priekšsēdētājs Daniels Pavļuts.

“Kustībai Par!”, savulaik pievienojās vairāki partijas “Vienotība” pārstāvji, tostarp Saeimas deputāti. Tiesa, nesen politisko spēku jau piemeklēja šķiršanās. Par aiziešanu no “Par!” paziņoja Aleksejs Loskutovs un Andrejs Judins.

0 Komentāru