Komentāri

Ministru prezidents Māris Kučinskis sagaida, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbā iztiks bez šoviem un apliecina, – ja tiks atklāti pārkāpumi partiju finansēšanā, tad viņa pārstāvētā Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) nelikumīgos ziedojumus atskaitīs atpakaļ budžetā.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja pēdējās aizturēšanas, tostarp Jūrmalas mēra Gata Trukšņa lieta, met ēnu uz ZZS un runa ir par partiju nelikumīgu finansēšanu lielā apmērā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Komentējot publiski izskanējušo KNAB informāciju par aizturēšanām un tās saistību ar iespējamu partiju finansēšanu, Kučinskis apliecina, ja tā izrādīsies patiesa, tad Zaļo un zemnieku savienība atmaksās naudu.

Premjers sagaida, ka KNAB būs spēcīga organizācija un tās darbībā nebūs šovu, kad parādās krimināllietas, un “cilvēki maskās ielaužas birojos”, bet pēc tam pēkšņi pazūd.

“Ja kādam ir bail vai negrib iet uz tiesībsargājošām iestādēm par kukuļošanām, tad lai nāk pie premjera – risināsim,” saka Kučinskis.

Video

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl