Komentāri

Ministru prezidents Māris Kučinskis sagaida, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbā iztiks bez šoviem un apliecina, – ja tiks atklāti pārkāpumi partiju finansēšanā, tad viņa pārstāvētā Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) nelikumīgos ziedojumus atskaitīs atpakaļ budžetā.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja pēdējās aizturēšanas, tostarp Jūrmalas mēra Gata Trukšņa lieta, met ēnu uz ZZS un runa ir par partiju nelikumīgu finansēšanu lielā apmērā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Komentējot publiski izskanējušo KNAB informāciju par aizturēšanām un tās saistību ar iespējamu partiju finansēšanu, Kučinskis apliecina, ja tā izrādīsies patiesa, tad Zaļo un zemnieku savienība atmaksās naudu.

Premjers sagaida, ka KNAB būs spēcīga organizācija un tās darbībā nebūs šovu, kad parādās krimināllietas, un “cilvēki maskās ielaužas birojos”, bet pēc tam pēkšņi pazūd.

“Ja kādam ir bail vai negrib iet uz tiesībsargājošām iestādēm par kukuļošanām, tad lai nāk pie premjera – risināsim,” saka Kučinskis.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl