Komentāri

Ministru prezidents Māris Kučinskis sagaida, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbā iztiks bez šoviem un apliecina, – ja tiks atklāti pārkāpumi partiju finansēšanā, tad viņa pārstāvētā Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) nelikumīgos ziedojumus atskaitīs atpakaļ budžetā.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja pēdējās aizturēšanas, tostarp Jūrmalas mēra Gata Trukšņa lieta, met ēnu uz ZZS un runa ir par partiju nelikumīgu finansēšanu lielā apmērā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Komentējot publiski izskanējušo KNAB informāciju par aizturēšanām un tās saistību ar iespējamu partiju finansēšanu, Kučinskis apliecina, ja tā izrādīsies patiesa, tad Zaļo un zemnieku savienība atmaksās naudu.

Premjers sagaida, ka KNAB būs spēcīga organizācija un tās darbībā nebūs šovu, kad parādās krimināllietas, un “cilvēki maskās ielaužas birojos”, bet pēc tam pēkšņi pazūd.

“Ja kādam ir bail vai negrib iet uz tiesībsargājošām iestādēm par kukuļošanām, tad lai nāk pie premjera – risināsim,” saka Kučinskis.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl