Kučinskis LZS simtgades kongresā: ZZS no konservatīvas kļuvusi par reformu partiju

1 komentārs
Kučinskis LZS simtgades kongresā: ZZS no konservatīvas kļuvusi par reformu partiju

Ministru prezidents Māris Kučinskis Latvijas Zemnieku savienības (LZS) simts gadu pastāvēšanas kongresā pauda, ka viņa pārstāvētā Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) laika gaitā no konservatīvas partijas kļuvusi par reformu partiju, – no kongresa portālam Skaties.lv ziņo TV3 korespondents Jānis Eglītis.

Kučinskis atgādināja, ka viņa valdība pieteikusi ambiciozas reformas nodokļu jomā, kā arī veselības un izglītības nozarēs.

Tiesa gan, ne visi politiķi piekrita Kučinska viedoklim, ka partijai ir jākļūst par “reformatoriem”. LpS vadītājs Andris Jaunsleins atgādināja, ka eksperzidenta Valda Zatlera veidotā partija savulaik “aizgāja pa skuju taku”, liekot saprast, ka ar sasteigtām reformām nodokļu jomā nevajadzētu aizrauties.

Uz kongresu Jelgavā šodien pulcējas Latvijas Zemnieku savienības (LZS) biedri, kuri pārvēlēs partijas vadību.

Uz partijas vadītāja amatu kandidē Augusts Brigmanis, kurš arī pašlaik pilda šos pienākumus. Sākotnēji uz LZS priekšsēdētāja amatu plānoja pretendēt arī zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, taču vēlāk viņš savu kandidatūru atsauca.

LZS pašlaik ir vairāk nekā 1500 biedru un 74 nodaļas visā Latvijā.

Foto no LZS kongresa:

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl