Kučinskis: Koalīcijas partneri ir apstiprinājuši, ka nodokļu reformas būs; nepieļauju, ka tādēļ tiks gāzta valdība

2 komentāri

Tiks rasts risinājums ieplānotajai nodokļu reformai, tostarp veselības aprūpes finansēšanai, un nevienam no koalīcijas partneriem nav vēlmes gāzt vadību, šorīt intervijā LNT raidījumā “900 sekundes” teica premjers Māris Kučinskis (ZZS).

Māris Kučinskis (ZZS)

Māris Kučinskis (ZZS)
premjers

Tikos ar visiem koalīcijas pārstāvjiem. Labā ziņa ir tā, ka es guvu apstiprinājumu – nevienam nav plānu izbeigt reformu un nogāzt valdību.

Tāpat viņš stāstīja, ka ar koalīcijas partneriem pārrunāti nodokļu un veselības aprūpes reformas un finansēšanas avoti. Visiem koalīcijas partneriem bijis vienots viedoklis, ka risinājums ir jāpanāk.

TOP komentāri

  • Maris
  • Aiva
    +1 +1 0

    Aiva

    Ko viņi meklē finansējumu veselības aprūpei?Ir ļoti vienkārša lieta,to saprot jebkurš,kurš kaut cik sakarīgi spēj domāt!Tas ir,lai Valsts izbeidz finansēt privātās klīnikas un nauda būs!!!Privātām klīnikām Valsts pārsskaita naudu un tad vēl mēs samaksājam viņiem bargas naudas par vizīti!Kapēc Lietuvā ir strikti nodalīts privātās klīnikas no Valsts! Tas dakteris kurš strādā privātā klīnikā,nevar strādāt Valsts slimnicā vai poliklīnikā un otrādi! Bet mums dakteri Valsts finansētā poliklīnikā pieņem kā privātie un izmanto Valsts pirkto aparatūru!Viņi brauc ar tādiem džipiem kādi mums tikai sapņos var parādīties!Kur tad ir palicis bijušais veselības ministrs G.Bērziņš kuru arī bija izraudzījuši par konsultantu,lai tad nu agranoms konsultē kā tikt no šīs ķezas ārā! Tā taču bija Tautas partija kopā ar Kučinski!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl