Kučinskis: Izstrādāts ziņojums par OIK ieviešanas hronoloģiju, tajā norādīti arī lēmumu pieņēmēji

0 Komentāru

Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) ir izpildījis Saeimas doto uzdevumu un sagatavojis ziņojumu par elektroenerģijas obligātā iepirkuma komponentes (OIK) ieviešanas hronoloģiju un atbildīgajām personām.

Kā intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” pastāstīja Kučinskis, ziņojums trešdien, 8. augustā, tiks nosūtīts parlamentam, turklāt viņš ar to plāno iepazīstināt arī prokuratūru.

“Saeima man deva uzdevumu hronoloģiski no 2007. gada salikt visus lēmumu pieņēmējus un darbības, kā mainīt likumdošanu. Es šodien to nosūtu uz Saeimu. Protams, kad visu saliek kopā, tā pagātne nudien vienam otram nav rožaina. Es domāju, ka pilnīgi droši paralēli Saeimai es šo izpētes dokumentu atdošu arī prokuratūrai, jo mēs tā nevaram atstāt pagātni. Bet tajā pašā laikā esošā valdība, tai skaitā ekonomikas ministrs neskatās uz to, lai kādu pagātnē piesegtu. Lai kāds kādu izglābtu. Mērķis ir koncentrēties uz to, lai mums nebūtu nesaprātīgas izmaksas, ko iedzīvotāji pēc tam sedz un nesaprot, kāpēc,” norāda Kučinskis.

Premjers akcentēja, ka Saeimas uzdevumā sagatavotā ziņojuma izpēte prokuratūrai būs nopietns un laikietilpīgs darbs, kas noteikti aizņems vairāk par mēnesi.

Viņš uzsvēra, ka, par spīti oktobrī gaidāmajām Saeimas vēlēšanām, šī valdība vēl centīsies izdarīt maksimāli daudz, lai risinātu samilzušo OIK problēmu.

0 Komentāru