Komentāri
Kučinskim jāuzlabo runas prasmes – domā vairāk nekā puse iedzīvotāju
LETA

Lielākā daļa (56%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā piekrīt nesen izskanējušajiem Valodas policijas ieteikumiem, ka Mārim Kučinskim jāuzlabo atbilžu sniegšanas stratēģija – liecina TNS veiktā aptauja.

Tikmēr piektā daļa iedzīvotāju domā, ka Ministru prezidentam savā komunikācijā nekas nav jāmaina, bet ceturtajai daļai aptaujāto nav viedokļa, cik labi valdības vadītājs spēj runāt un teikto argumentēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Projekta Valodas policija eksperti Ministru prezidentam Mārim Kučinskim iesaka uzlabot runas kultūru un spēju sniegt informāciju saprotamā veidā.

Valodas policija kritizē Māra Kučinska runas stilu, kas līdzinās Straujumas prasmēm

Saskaņā ar Valodas policijas vērtējumu no visiem līdzšinējiem Latvijas premjerministriem vispārliecinošākais ir Ivars Godmanis, taču daudz pie sava runas stila būtu jāpiedomā Mārim Kučinskim un Laimdotai Straujumai, pauda A. Veckalne.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl