Komentāri

Premjera amata kandidātu Māri Kučinski samulsinājis, ka Vienotībai ir vairāki kandidāti uz ministru posteņiem.

Kučinskis pirms Vienotības valdes lēmuma vēl atturas vērtēt nosauktos cilvēkus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mani mulsina tas, ka viņiem ir vairāki. Es jau gandrīz biju izbijies, ka man būs jāvērtē. Es gribētu atturēties no komentāriem līdz brīdim, kad Vienotība valdē pieņem izšķirošo lēmumu. Pēc tā grafika, kā mēs vienojāmies ceturtdien, kandidātiem jau bija jābūt izvirzītiem, un šodien bija plānots pārrunāt darbus. Bet pagaidīsim,” viņš saka.

Kučinskis pirmdien atkārtoja, ka Saeimas balsojums par viņa veidoto valdību notiks nākamnedēļ, 11. februārī. Pirms tam partneriem vēl jāpabeidz sarunas par valdības deklarāciju un koalīcijas līgumu.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl