Ministru prezidents Māris Kučinskis arī nākamajā valdībā labprāt strādātu ar pašreizējiem ministriem trīs partiju koalīcijā.

Atpakaļ uz rakstu

16 komentāri

 • Oma

  Oma

  Diez vai- pārāk nokaitinājies savus vēlētājus.... varbūt vienīgi Valmierieši par viņu varētu balsot....bet šaubos
 • Kuram gan gribētos atdot peļņas avotu un kur vēl visi citi labumi.....
 • Nekaadaa gadiijumaa,ZZS jau sastraadaajusi tik daudz Latvijai par sliktu.Klausiisana oligarhiem un vinu paveelu izpildiisana:nomest Maiziiti,izmest no KNAB Striiki,ieveeleet savu prezidentu un ministru prezidentu,viss tas ir izpildiits.Lemberga tiesaasana tiek vilcinaata,velk liidz noilgumam,bet par taadiem noziegumiem noilgums nedriikst buut,Tad veel Sudrabas atbalstiisana,Saskanas atbalstiisana.Mums taadus valdiibaa nav vajadziigs.
 • Vispār jāliedz balsot Tiem Latvijas pilsoņiem, kuri jau vairākus gadus dzivo ārzemes. Jo tās Latvijas pilsoņu balsis, kuras ienāk nevar izskaitīt pa lielam :))) nedzīvo Latvijā , nevari balsot 🙂
  • Anda Zahovska uz Kāda pamata ? Viņi te nedzīvo , un Kapec viņiem butu jābalso ja nezin reālo situāciju un balsos vnk balsošanas pec par tiem, kuri jau ir ? Ja cilveks nedzīvo šai valstī, tas butu tikai logiski un pareizi, ka balsot ari nevarētu 😉
  • Ne jau viņi ir tie aktīvākie vēlētāji kuru dēļ tādi kā kučinskis ar savu lopu baru tiek pie varas! Aktīvākie vēlētāji, kas dod to prieku kučinskim un pārējiem lopiem izzagt Latviju ir pensionāri un tie, kas vienkārši - neiet vēlēt! Dēļ tādiem jau arī viņi tiek pie varas! Līzīgi ir arī ar ušakovu - minoritātes un penčas!
  • Kristaps Buračevskis tie kas dzīvo ārpus, tiem protams vienalga! viņi neiet un nevēlē lai arī arī ārvalstīs ir iecirkņi vēlēšanu laikā, tomēr viņiem par Latviju nospļauties. Protams ka viņi arī lielā mērā ir atbildīgi par to, jau vien ar savu aizbraukšanu, kur nu vēl neiešanu vēlēt, taču arī Latvijā mājāstupētāju netrūkst..un penčām ir itin viegli piedzietāt pilnas ausis mēslu..
 • Saulíte

  Saulíte

  Lídz vélésanám vél tálu,bet deputáti jau dala kréslus.Kas tad tás par vélésanám,vai vini jau zina,kuram kurs krésls bús.Viss jau ir saplánots un izlemts.Vélésanás teátris tautai.
 • Ne kādā gadījumā,ne saskaņu ne zaļos,jo viena korumpētība un zagšana notiek entos gadus,nu jau gana par ilgu izsēdējušies šie liekēži,lai iet mājas.
 • Kas par pašpārliecinātību pat augstprātību.No pieticības noteikti nemirs.
 • Izskatās ka šis sev ampulu Straupē ir iešuvis un Strenčos nomierinošās uz priekšu izņēmis. Cilvēks sēž savā krēslā, neko priekš valsts un tautas nav paveicis, bet savu aunu barā jūtās tā itkā pasauli būtu izglābis. Viņi tur politikā sēdošie laikam vienu un to pašu Strenču pulciņu apmeklē. Tie kas no Rīgas, tie Tvaicenē reģistrēti.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!