Komentāri
Kučinska biroju vadīs Māris Krastiņš, bet preses sekretārs būs Andrejs Vaivars
LETA

Jaunievēlētā Ministru prezidenta Māra Kučinska biroja vadītājs būs ierēdnis Māris Krastiņš, savukārt preses pārstāvis – bijušais žurnālists Andrejs Vaivars.

Tāpat Kučinska birojā darbosies arī divi ārlietu padomnieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzreiz pēc ievēlēšanas Kučinskis sacīja, ka ieklausīsies daudzos ieteikumos, kuri izskanēja ceturtdien Saeimas tribīnē, sēdē, kurā tika diskutēts par viņa valdības apstiprināšanu. “Uztveru to kā milzīgu avansu, ko šodien devusi gan Saeima, gan sabiedrība. Tas bija fantastisks atbalsts, ko esmu sajutis šajā laikā [līdz valdības apstiprināšanai]. Uztveru premjera pienākumus kā kārtējo izaicinājumu, kārtējo darbu. Jāsāk jau domāt par to, ko darīsim rīt, ko darīsim pirmdien,” sacīja Kučinskis.

Savukārt uz žurnālistu jautājumu par pielaidi valsts noslēpumam, Kučinskis sacīja, ka viņam ir dotas ziņas – pēc dokumentu aizpildīšanas ir nodota informācija, ka ”ar mani viss ir kārtībā”.

“Uztveru premjera pienākumus kā kārtējo izaicinājumu, kārtējo darbu. Jāsāk jau domāt par to, ko darīsim rīt, ko darīsim pirmdien. Ir bijuši jautājumi par deklarācijā minētiem ambicioziem uzstādījumiem, mana atbilde – ja neuzliksim augstu latiņu, tad neko arī nesasniegsim. Būs smagi jāstrādā – uz to arī es personīgi esmu ļoti gatavs,” tā preses konferencē pēc savas ievēlēšanas sacīja jaunais premjers Kučinskis.

Savukārt, runājot par nodokļiem, Kučinskis norādīja, – notiek darbs ar Pasaules Banku, lai veiktu esošās sistēmas inventarizāciju. Tikai tad, kad būšot skaidrs, kāda ir situācija un kādus izdevumus Latvija var atļauties, tad sāksies sarunas par nodokļu sistēmu nākamgad un aiznākamgad.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl