Krievijas vēstnieks Latvijā: Ja nebūtu Uzvaras dienas, nebūtu nekādas neatkarīgas Latvijas

11 komentāri

Ja Krievija nebūtu uzvarējusi karā nacistisko Vāciju, tad tagad nebūtu nekādas neatkarīgas Latvijas vai neatkarīgas Eiropas Savienības. ”Tad būtu tādas valstis kā Ostlande un tā tālāk. Aizmirsāt? Mēs jums to atgādināsim!” žurnālistiem pavēstīja Krievijas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Vešņakovs.

”Uzvaras diena ir svēta miljoniem cilvēku visā pasaulē. Tā ir diena pār absolūto ļaunumu, nacistisko Vāciju. Uzvaras diena, kas bija iespējama, apvienojot spēkus pret Hitleru,” pauda A. Vešņakovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Neviens nekad neatņems Krievijai un koalīcijai, kas cīnījās pret Hitleru, uzvaru pret nacistisko Vāciju. Ja kāds to darīs, tad tas tiks pakļauts mūsu informatīvajam uzbrukumam, jo mēs nespēsim paciest šāda veida provokācijas. Tā nav vienkārši vēstures pārrakstīšana, tā ir provokācija,” pauda A. Vešņakovs.

Komentējot to, ka Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš ir pieņēmis lēmumu Ukrainas krīzes kontekstā neapmeklēt Maskavas rīkotās 9. maija svinības, A. Vešņakovs sacīja: ”Kā jūs justos, ja jūs mani uzaicinātu ciemos, bet es atteiktos ierasties. Vai jūs tas neskumdinātu? Tāpat jūtamies arī mēs.”

Skaties video!

(Video ir krievu valodā.)

TOP komentāri

 • Jānis Iv.
  +1 +1 0

  Jānis Iv.

  tevis vešņakov arī te nebūtu, ja amerikāņi toreiz neizvilktu krievus īstajā brīdī (tad cīņas krievijā tiešām tik ātri nebeigtos) un žēl ka pastulbie Ruzvelts un Čerčils neveicinātu krievu armijas maksimāli ātru virzīšanos un līdz ar to visas Austrumeirpoas pakļaušanu savai varai; tie 2 muļķi nebija tālredzīgi attiecībās ar Staļinu un krieviju vispār ja abi būtu vēl tagad dzīvi nez vai atšķirtu impēristu putinu šodien no staļina 2. P kara laikā
  Nav notikusi Nirnbergas prāva Nr. 2. ir tikai vācija dabūjusi pēc nopelniem, bet kas to pašu izdarīs ar mūsdienu "ļaunuma impēriju" un tās vēstnieku, kurš liekas ir ļoti līdzīgs vienam krievu laiku propagandas filmai par vaču okupācijas laiku čehu zemē tās nosaukums bija ja nemaldos "smerķ nazivajetsja Engelchen" un tas pilnībā atbilst šī sūtņa fizionomijai un vēl vairāk darbībai...
 • Nu re
  +1 +1 0

  Nu re

  Nebūtu arī manis, ja pērtiķienei kāja neaizķertos aiz saknes, kad tēviņš dzinās pakaļ.
 • arachiks
  +1 +1 0

  arachiks

  Tev biedri Vešņakov varbūt bija uzvara,bet Latvijai tā bija otrā okupācija,ja Krievija nebūtu okupējusi Latviju tad Latvija tagad būtu viena no plaukstošaķajām valstīm.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl