Krievijas aktivitāšu dēļ NATO klātbūtne Latvijai ir ļoti svarīga, apstiprina Straujuma

1 komentārs

Krievijas spēku demonstrācija pie Latvijas un Baltijas valstu robežas notiek izteiktāk, nekā iepriekš tika plānots, tādēļ NATO militāro spēku klātbūtne Latvijai ir ļoti svarīga, raidījumā 900 sekundes atzina Ministru prezidenta Laimdota Straujuma.

“Nav nekādu bažu, ka mums te varētu būt kādi kara draudi. Bet spēku demonstrācija no Krievijas notiek, notika brīvdienās un daudz, daudz biežāk nekā mēs varētu gaidīt. Līdz ar to mums ir svarīgi, lai te būtu ilgstoša NATO spēku klātbūtne,” sacīja premjerministre.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mēs zinām arī Putina kunga runas. Pilnīgi nopietni Aizsardzības ministrija un valdība tiek informēta par situāciju, un te ir jāņem vērā to, ko ministrs [aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis – red.] teica, – mums ir nepieciešama NATO spēku klātbūtne,” viņa akcentēja.

Skaties video!

TOP komentāri

  • janis
    0 0 0

    janis

    lai tikai pameigjina, shoreiz, piechakaret! sakaitinas krieva laci, tas iedos shiem sanaa, notisies, un mes tad dabos vel no krieva pa riktigo. nu "ka vienmer"!... bljaaviens, ticibas man nav... seera smaka!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl