Komentāri

Pirmsvēlēšanu drudzis drīz būs aizmirsts; vēlēšanu rezultātu gaidīšanas kaislības arī pierimušas – tagad pašvaldībās sākas nākamais posms – koalīciju veidošana. Par to, kādi ir vēlēšanu rezultāti, šodien runās arī valdības koalīcijas partiju padomē.

Rīgā – krāšņāka opozīcija, tuva cīņa Liepājā, intriga, kāda būs jaunā koalīcija kūrortpilsētā Jūrmalā, un vai otrajā lielākajā pilsētā Daugavpilī būs jauns mērs? Tie ir galvenie pārsteigumi, kurus, ekspertu vērtējumā, nesušas pašvaldību vēlēšanas. Lai arī galvaspilsētā vara saglabāta, tas nebūt nenozīmē, ka par aizvadīto vēlēšanu uzvarētāju šoreiz var dēvēt ”Saskaņu”, tā saka politologs Ojārs Skudra.

Daudzi no ekspertiem par lielākajiem ieguvējiem vēlēšanās dēvē “Latvijas Reģionu apvienību” un “Jauno Konservatīvo partiju”. Turklāt pēdējā panākumus guvusi ar samērā pieticīgu priekšvēlēšanu kampaņu. Politologi šīs partijas nodēvējuši par spēcīgiem konkurentiem “Vienotībai” Saeimas vēlēšanās.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl