“KPV LV” valde vērsusies prokuratūrā aizdomās par nelikumībām partijas finansējuma izlietošanā

1 komentārs
“KPV LV” valde vērsusies prokuratūrā aizdomās par nelikumībām partijas finansējuma izlietošanā
TV3 Ziņas

Jaunā partijas “KPV LV” valde ir vērsusies prokuratūrā ar aizdomām par nelikumībām partijas finansējuma izlietošanā, lūdzot sākt kriminālprocesus pret dažiem bijušajiem valdes locekļiem un esošajiem biedriem, liecina valdes paziņojums.

Pēc savstarpēji konkurējošām “KPV LV” biedru sapulcēm, kuras organizēja pretēji domājoši grupējumi, Uzņēmumu reģistrs (UR) ir reģistrējis 6.decembrī partijas sapulcē ievēlēto “KPV LV” valdi, kurā vairs nav neviena ministra vai Saeimas deputāta.

“KPV LV” valde atgādina, ka bija solījusi, ka tiks veikta pilna organizācijas revīzija saistībā ar dokumentāciju un finanšu resursu izlietojumu laika posmā no 2019. līdz 2020.gada beigām, lai finansējums, “kas ticis pretlikumīgi izlietotos no partijas kases, tiktu atgriezts no vainīgajām personām”.

Lasi vēl: “KPV LV” vēršas policijā par iespējamu reiderisma mēģinājumu, reaģējot uz konkurējošo biedru sapulci

“Nekā personīgi” iepriekš vēstīja par to, ka partijas “KPV LV” Rīgas domes priekšvēlēšanu kampaņu par 126 000 eiro veidojis ēdināšanas uzņēmums bez iepriekšējas pieredzes politikā. Savukārt “KPV LV” bijusī vadība pārmetumus par neatbilstošu rīcību finansējuma jautājumos noraida.

Kā ziņots, 12.decembrī notika cita tagad jau bijušās “KPV LV” valdes rīkota sapulce, kurā valde tika ievēlēta daļēji citā sastāvā. Taču UR ir divreiz atteicis šīs valdes reģistrāciju pašreizējās, 6.decembra valdes vietā, ņemot vērā dokumentos konstatētos trūkumus, kuri jānovērš līdz aprīļa otrajai pusei.

1 komentārs