“KPV LV” pašreizējā valde par priekšgājējiem – lietvedībā ir pilnīgs “bardaks” un ir aizdomas par likumpārkāpumiem

4 komentāri

Politiskās partijas “KPV LV” pašreizējā valde, kas šodien sanāca uz attālināto sēdi, savu priekšgājēju rīcību vērtē ļoti skarbi – lietvedībā esot pilnīgs “bardaks” un esot aizdomas arī par apzinātiem likumpārkāpumiem, par ko ticis ziņots arī līkumsargiem, vēsta TV3 ziņas.

“KPV LV” sēde notika attālināti, “Zoom” platformā. Turklāt bez video iespējas, tikai ar skaņu. Partijā skaidroja – tas tādēļ, ka daudzi biedri pievienosies no Lielbritānijas, un varētu būt traucēti interneta sakari. Tā patiešām arī izrādījās.

Sēdes atklātā daļa notika aptuveni stundu, un partijas biedri iezīmēja ļoti neglaimojošu situāciju. Daudzi partijas kādreizējās vadības rīkojumi doti tikai mutvārdu formā, nav nekur rakstiski piefisēti, laika gaitā un “darba duņā” pazuduši. Pamatīgs haoss atklājies iesniegumu uzskaitē, izrādās, uz dažiem partijas biedru iesniegumiem atbilde nav sniegta pat pusgadu.

“KPV LV” valdes locekle Elita Lazda

“Pirms tam ir noticis, lietosim vārdu, bardaks! Daudzi dokumenti ir tikai vienkārši reģistrēti kā ienākošie, nav bijusi apjausma, uz ko valde ir atbildējusi.”

Intrigas partijā tikai aug – sēdes laikā vairākkārt piesauktas iespējas nelikumības, ko pieļāvuši partijas biedri, turklāt tādas, par kurām var nākties atbildēt krimināllikuma izpratnē. Esot savākti pierādījumi un nodoti attiecīgajām iestādēm. Kurām, par ko, netiek atklāts.

“KPV LV” valdes loceklis Toms Andersons

“Šorīt esmu izsūtījis divas ierakstītas vēstules tiesībsargājošajām iestādēm, pievienojot katram iesniegumam audio ierakstu. Divi dažādi audio ieraksti, divi iesniegumi. Gaidīsim atbildi. Vārdus, uzvārdus, protams, neminēšu, to varam izrunāt slēgtajā daļā.”

Slēgtajā sēdes daļā valde nolēma, ka pagaidām vēl nevērsīsies pret tiem partijas biedriem, kas nepakļaujas valdei un neatsauks parakstus no koalīcijas līguma. Valde nepaklausīgos deputātus aicina pašus izstāties, pretējā gadījumā solīts jautājumu risināt, iesaistot Saimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai.

Tāpat tika pieņemts lēmums par valdes atvainošanos Uzņēmumu reģistra pārstāvjiem partijas vārdā, par atsevišķu partijas esošo un bijušo biedru publiski paustajiem paziņojumiem par Uzņēmumu reģistra nekompetenci.

“Šī visa ņemšanās un likt Uzņēmumu reģistram visu laiku strādāt ar iekšējām problēmām, tas viss diezgan smieklīgi, pat zinot to, ka tūlīt sapulce ir priekšā un tur katrs varēs izteikties,” uzskata “KPV LV” biedrs Miks Vizbulis.

Nākamā “KPV LV” valdes sēde paredzēta 20.februārī.

4 komentāri