“KPV LV” frakcija atliek lemšanu par sadarbības formātu ar iekšējiem opozicionāriem

1 komentārs

Jauns pavērsiens trešajā lielākajā Saeimas frakcijā. “KPV LV” apņēmusies stiprināt savu parlamentāriešu, tostarp tā dēvētās “iekšējās opozīcijas” disciplīnu, grozot frakcijas nolikumu.

Izteikta šķelšanās partijā “KPV LV” notika pēc balsojuma par Krišjāņa Kariņa (“Jaunā Vienotība”) valdību. Pret to balsoja pieci “KPV LV” deputāti – Aldis Gobzems un viņa domubiedri Didzis Šmits, Linda Liepiņa, Karina Sprūde un Iveta Benhena-Bēkena. Gobzems no frakcijas tika izslēgts februāra sākumā, tagad – mēnesi vēlāk – tapuši frakcijas nolikuma grozījumi.

“Paredzēja nolikums mazliet vairāk frakcijas disciplīnu. Sīkāk, konkrētāk? Es jums netaisos teikt, tā ir iekšēja informācija, tāpat kā es jums neprasu, kādus darba devējs jums prasa parakstīt līguma punktus, pieņemsim,” norādīja Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš (“KPV LV”).

“KPV LV” frakcija gan trešdien, 6. martā, nolikuma grozījumus vēl neapsprieda, jo uz sēdi nebija ieradušies vairāki deputāti, tostarp lielākā daļa no tā dēvētās iekšējās opozīcijas.

Viena no opozicionārēm, deputāte Linda Liepiņa sociālajos tīklos norādījusi, ka “tā vietā, lai saņemtos drosmi un ”nepaklausīgos” vienkārši izslēgtu no frakcijas, tiek radīts jauns dokuments”. Liepiņa LNT Ziņām norādīja, ka šo dokumentu neatbalstīs.

1 komentārs