Komentāri

Latvija ne tikai uzņems patvēruma meklētājus, bet plāno arī izstrādāt vēlamos bēgļu uzņemšanas kritērijus, šodien paziņojis iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis.

Ar šo uzdevumu nodarbošoties darba grupa, kas strādās ar bēgļu jautājumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Spēja iekļauties darba tirgū un integrēties, kā arī tas, ka konkrētais bēglis nerada apdraudējumu valsts drošībai – aptuveni šādi varētu būt kritēriji, skaidro iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis. Latvija savas vēlmes pēc tam nosūtīšot Itālijai un Grieķijai, no kurām plānots bēgļus uzņemt, un centīsies ar šīm valstīm vienoties par labāko risinājumu.

No Itālijas un Grieķijas Latvija uzņems 200 bēgļus. Vēl 50 patvēruma meklētājus Latvija uzņems no nometnēm, kas atrodas ārpus Eiropas Savienības. Uz šīm nometnēm braukšot Latvijas pārstāvji un izvēlēšoties, kuriem patvēruma meklētājiem piedāvāt doties uz mūsu valsti. Ar viņiem nometnēs notikšot intervijas, stāstīja R. Kozlovskis.

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl