Koalīcija “vēsi” uztver Kariņa ierosinājuma uz Eiropas Komisiju atkal sūtīt Dombrovski

Pirmdien, 27. maijā, sākušās lielās cīņas par amatiem Briselē. Uz līderu neformālo sanāksmi jau aizlidojis arī Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (“Jaunā Vienotība”). Viņš eirokomisāra amatam piedāvā partijas biedra Valda Dombrovska kandidatūru. Kariņam pašam arī būs galavārds šajā jautājumā, taču pārējās valdošās partijas neizslēdz, ka varētu apspriešanai virzīt arī savus kandidātus.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • riīdzinieks

  riīdzinieks

  No trim - Levits,no astoniem - Dombrovskis,bet Ušakova + Amerika - ijz restem !!!
  ždanokaj vieta tikaj "na svalke"...
 • Lāsma Kalnozola
 • Aija Štromberga

  Aija Štromberga

  Mani pirmo reizi pārsteidz Bordāns,noteikti sliktā nozīmē,kādas intereses tad pēc viņa domām pārstāv Dombrovskis,krievu vai amerikāņu?Šī nu gan ir tik skaidra lieta,ka tur nebūtu īpaši citu ko meklēt
 • patriots

  patriots

  Dombrovski nē. Tas ir karjērists, kuram latviska Latvija īpaši nerūp.
 • Sarma Blumberga

  Sarma Blumberga

  Nu protams,šovakar jau dzir'dejām,Prgudro Ameriku,un nekam nederīgoŽdanoku,kuri nemaz nejēdz kāpēc viņi tur atrodas,viņiem liekas,ka nu spēsvisus piesaistīt krievijai,un tas jau viņu galvenais mērķis.ameriks ,kas izadzis Rīgu,un prātam neapteveramā Zdanoka,kura cenšas latviu uztaisīt par krieviju,kur ir prāts tādus pielais,un iztrūka tikai vēl pārgudrā Ušakakova skaidrojums,jo atkal bija kautkur nosvīdis.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!