Komentāri
Koalīcija vēl joprojām spriež par iespējamajiem Valsts prezidenta amata kandidātiem
Foto: AFP/LETA

Katra koalīcijas partija savās valdēs apspriedīsies par iespējamajiem Valsts prezidenta amata pretendentiem un pēc tam nāks kopā, lai meklētu kopīgu kandidātu, pēc koalīcijas padomes sēdes žurnālistiem sacīja Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Kad būs skaidri partiju viedokļi, tad paplašinātā vai šaurākā lokā tiksies partiju vadītāji un apsvērs tos kandidātus, kurus politiskie spēki varētu izvirzīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Premjeres pārstāvētajai Vienotībai par šo jautājumu valdes sēde notiks šovakar. Straujuma gan nesolīja, ka tieši šovakar tiks izvirzīts jau konkrēts kandidāts.

Jau vēstīts, ka Valsts prezidents Andris Bērziņš, kuram atbalstu iepriekš bija paudusi viena no koalīcijas partijām, Zaļo un zemnieku savienība, nolēmis nekandidēt uz otru Valsts prezidenta amata termiņu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl