KNAB izvērtēs VARAM un ministra Jura Pūces pašvaldību reformas informatīvo kampaņu

Novadu reformas plašo reklāmas kampaņu, kuras centrā ir atbildīgais ministrs Juris Pūce, izvērtēs Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB). Tur vērsies Saeimas Publisko izdevumu komisijas vadītājs, kurš kampaņā saskata pašreklāmas pazīmes. Bažas raisījis arī kāds no uzņēmumiem, kas kampaņā ticis pie līguma.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Janis Hozeus

  Janis Hozeus

  Vai mums ir kāds ministrs kurš nav korumpēts? Visi apsurdie un nelietderīgie rīkojumi ,likumi kā arī ieteikumi ir kādu ieinteresētu personu pasūtijums. Maksa par pakalpojumu dažāda. Kam naudā,kam īpašums,kam iespēja palikt brīvībā vai bez ģimenes skandāla. Divkosība un morāla kroplība,tas jau teju 30 gadus ir topā.😢
 • S

  S

  J.Púces tekstos reklámá ir tikai frázes, neká sakaríga.Kas par to maksá?
 • Manuprāt

  Manuprāt

  te bez kādas izvērtēšanas skaidrs, ka Pūces kungs bezjēdzīgi tērē nodokļu maksātāju naudu savas partijas reklamēšanai. Vienkāršs jautājums, kādu reformu Valsts reģionos var veikt cilvēks, kas dzimis un dzīvo pilsētā un lauku cilvēka dzīvi redzējis caur logu braucot mašīnā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!