Komentāri
KNAB aicina iedzīvotājus kļūt par priekšvēlēšanu aģitācijas monitoringa līdzdalībnieku
FOTO: LETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) aicina ikvienu iedzīvotāju kļūt par tiesiskas valsts veidotāju un kļūt par brīvprātīgo priekšvēlēšanu aģitācijas monitoringa līdzdalībnieku.

Šim mērķim KNAB  ieviesta elektroniskā pasta adrese (brivpratigais@knab.gov.lv), kur aicināts pieteikties ikviens brīvprātīgais, kas vēlas sekot līdzi partiju Saeimas priekšvēlēšanu aģitācijas periodam, lai nodrošinātu partiju finanšu atklātību un likumību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ikviens interesents ir aicināts sniegt informāciju par konstatētajiem gadījumiem, kad manīti priekšvēlēšanu aģitācijas noteikumu pārkāpumi, tādējādi esot par aktīvu Saeimas priekšvēlēšanu aģitācijas monitoringa līdzdalībnieku. Jāatzīmē, ka šāda iespēja iedzīvotājiem tieši līdzdarboties ar KNAB tiek sniegta otro reizi, pirmo reizi ar iedzīvotāju palīdzību tika monitorēts šī gada Eiropas parlamenta priekšvēlēšanu laiks.

Priekšvēlēšanu aģitācijas periods pirms Saeimas vēlēšanām ilgst no 7. jūnija līdz 4.oktobrim. Administratīvo resursu izmantošana priekšvēlēšanu aģitācijas veikšanai šajā periodā ir aizliegta. Lai varētu pilnvērtīgi uzraudzīt šī ierobežojuma ievērošanu pirms gaidāmajām vēlēšanām, KNAB aicina iedzīvotā

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl