Komentāri
Klāt diena, kad ievēlēt pilsētu un novadu domes! Visā Latvijā atvērti vēlēšanu iecirkņi
Kaspars Krafts / f64

Sestdien, 3. jūnijā, plkst. 7 no rīta visā Latvijā atvērti vēlēšanu iecirkņi.

3. jūnijā Latvijā notiek republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanas, kurās iedzīvotājiem ir jāievēl deviņu republikas pilsētu un 110 novadu domju deputāti.

Deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana 2017. gada pašvaldību vēlēšanām norisinājās no 14. līdz 24.aprīlim. Piecos novados, kur vēlēšanu likumā noteiktajā termiņā bija iesniegts tikai viens kandidātu saraksts, sarakstu iesniegšanas termiņš tika pagarināts līdz 4. maijam.

Pašvaldību vēlēšanās vēlētāju uzskaitei lieto Vēlētāju reģistru. 3. jūnija vēlēšanām katrs vēlētājs ir reģistrēts savā vēlēšanu iecirknī atbilstoši reģistrētajai dzīvesvietai 90 dienas pirms vēlēšanu dienas (š.g. 5.martā).

Iecirkņu darba laiks pašvaldību vēlēšanu dienā, 3.jūnijā, ir no pulksten 7.00 līdz 22.00.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl