Ķirsis: Ušakova laiks ir beidzies. Jautājums tikai, kad tas notiks

11 komentāri

Bez Rīgas domes opozīcijas gaidītā rezultāta beidzies trešais mēģinājums šā sasaukuma laikā no amata atbrīvot domes priekšsēdētāju Nilu Ušakovu (“Saskaņa”).

Ārkārtas sēdē koalīcija ar balsu vairākumu atkal noraidījusi priekšlikumu atlaist Rīgas mēru. “Par” atlaišanu balsoja visi klātesošie opozīcijas deputāti.

Kā intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” pauda opozīcijā esošās partijas “Vienotība” deputāts Vilnis Ķirsis, pēc viņa ieskatiem veidojas plaisa starp koalīcijā esošajām partijām – “Saskaņu” un “Gods kalpot Rīgai”. Par to liecinot pirmdienas ārkārtas sēde un nedēļas nogalē aizvadītais mītiņš Ušakova atbalstam. 

“Mēs redzam virkni jaunu pavērsienu, kas iepriekš nebija redzami. Veidojas zināma plaisa starp “Saskaņu” un “Gods kalpot Rīgai”. Vakar sēdē visi “Saskaņas” deputāti metās aizstāvēt savu priekšnieku, “Gods kalpot Rīgai”, kā ūdeni mutē ieņēmuši, klusēja visu šo laiku. Viņi arī nebija sestdien uz atbalstošo mītiņu. Šajā mītiņā nebija izgājis arī vidusslānis – cilvēki, kas ikdienā izmanto Rīgas domes pakalpojumus, brauc pa bedrainiem ceļiem, ved savus bērnus uz skolu un bērnudārzu, stāv rindās, saskaras ar “Rīgas namu pārvaldnieka” nejēdzībām, kas ir zināms rādītājs tam, ka Ušakova radītais tēls, ka viņš ir labs saimnieks, sāk brukt. Tas ir rādītājs tam, ka Ušakova laiks ir beidzies. Jautājums ir tikai, kad tas notiks,” pauda Ķirsis.

TOP komentāri

 • Atkal
 • Paulis Galanskis
  +4 +4 0

  Paulis Galanskis

  usakovs riga tik pat stabili ka lembergs ventspili. un pseido nacionalie pajolini var tik no nepatikas bikses pietaisit, bet neko citu izdarit nespej
 • skorpions
  +6 +4 -2

  skorpions

  Ķirsis būtu labāk paklusējis ,jo tik stulbu un dumju politiķi diez vai var kaut ku vēl atrast.....Protams ,kad tagad ir izaugusi vesela tā saucamā INTELEĢENTO IDIOTU paaudze ,kura dzīvo tikai uz TEORIJĀM un iekaltajām tikia SAVĀM PATIESĪBĀM un UZSKATIEM.......To kad Ušakovs tomēr Rīgu ir kaut cik nolicis uz kājām ,nevis kā iepriekšējie latviešu MĒRI....Rīgu tikai IZZAGA un iznīcināja.....to šis ĶIRSIS ne grib redzēt ne redz.....jo viņa stulbajā prātā galvenais ir TIKT PIE RĪGAS STŪRES un tad varēs atkal Rīgu iznīcināt......JO TĀDI ,KĀ ŠIS ĶIRSIS ,BONDARS...PŪCE....un visi pārējie jaunie INTELEĢENTIE IDIOTI.....prot tikia IZNĪCINĀT.....jo viņi DZĪVO TEORIJĀS UN MELOS.....kuros neko labu nekad nevari IZDARĪT...Visu cieņu Ušakovam ,kad Rīga netika nolaista līdz kliņķim......Jo pagaidām vienīgā pilsēta Latvijā kurā ir saimnieks un kuru var saukt par PLAUKSTOŠU UN SKAISTU IR VENTSPILS......Rīga ir milžiga pilsēta kura bija nolaista līdz kliņķim ,kuru Ušakovs tomēr savāca un kaut cik sakārtoja.......Tad kāpēc pie varas esot LATVIEŠIEM JŪRMALĀ tā skaistā mazā kūrorta pilsētiņa IR TIK BOMZISKĀ PASKATĀ ,kādas tur ir ielas,pamestas ājas būves.....Kāda ir piekļuve JŪRAI....visi tie celiņi ,kuri ved uz JŪRU vienkārši ir DRAUSMĪGI......Bet Jūrmalā par MĒRU visu laiku ir LATVIEŠI....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl