Kariņš: Uzstādījums par papildu 120 miljonu eiro piešķiršanu mediķu algu celšanai ir neizpildāms

Uzstādījums par papildu 120 miljonu eiro piešķiršanu mediķu algu celšanai ir neizpildāms, to LNT raidījumā 900″ atzina premjerministrs Krišjānis Kariņš (“Jaunā Vienotība”).

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Chris Dreimanis

  Chris Dreimanis

  Tad arī būs jārēķinās ar sekām, ja tagad trūkst 1000 mediķu, tad pēc kāda neilga laika būs 1500 un skaitlis tikai palielināsies. Un tad iestāsies ārkārtas gadījums ka medicīnas studentiem būs jau jāstrādā pēc pirmā studiju gada lai aizvietot mediķu trūkstošās vietas. Premjerministrs kuram rūp kas norisinās valstī vienmēr atrisinās visus jautājums īpaši kas ir saistīti ar mediķu algām, jo mediķi, policisti un ugundzēsēji tie ir pirmie cilvēki kas glābs dzīvības un palīdzēs. Man liekas, ka atruna ,,nevar atrast naudu mediķu algām” šeit ir pilnīgi lieka, kādam laikam ir jāatkāpjas.
 • Akste

  Akste

  Bet,neko nedarosso,gulloso politikku algu palielinaassana,tas jau ir likums?
 • Kaspars Laube

  Kaspars Laube

  Nu kurš gan sev negrib labu algu, deputātiem tik daudz kā 120 miljonu nevajag, tapēc algas palielinās pa priekšu tiem, kuriem nepieciešami mazāki miljoni kopskaitā
 • Gunta Brikmane
 • Māris Vilčaks
  +12 +12 0

  Māris Vilčaks

  Samaziniet sev algas,prēmijas,un vēl visādas piemaksa.Jūs tur nestrādājat tik ražīgi.Naudiņa ir jāatsrādā.
 • Kalvis Krastins

  Kalvis Krastins

  Bet uzstādījums par 130 miljonu dotācijas piešķiršanu Rīgas satiksmei ir izpildāms... Izvērtējiet prioritātes!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!